מי אני


מי אני

קצת עלי – איך הגעתי ל שיטת אייפק ומה אני מציעה לכם:

את המסע שלי, שבסופו הפכתי למטפלת אייפק, התחלתי במקום אחר לחלוטין…
בשנת 1991 סיימתי לימודי קולנוע במכללת תל חי, ובמשך כמה שנים עבדתי בתחום עיצוב התפאורה
לתוכניות טלויזיה ופרסומות. באחת ההפקות הוצמד לי נהג, שבנסיעות הארוכות לחיפוש אביזרים סיפר לי שהוא לומד רפואה סינית ואסטרולוגיה והציע לעשות לי מפה. בחיוך מלגלג מעט הסכמתי. מה היה לי להפסיד? בפגישה הבאה שלנו, אחרי שניתח את מפת הלידה שלי, הוא הסתכל עלי במבט שבו חכמים סינים זקנים מסתכלים על נשים צעירות ומבולבלות ושאל "למה את לא מטפלת?" השאלה שלו הפילה את אבן הדומינו הראשונה…

שבועיים אחרי הפגישה התחלתי ללמוד. בהתחלה רפלקסולוגיה, ואז פרחי באך, רייקי, כירולוגיה הוליסטית, טכניקות עיסוי שונות, ארומותרפיה… ולפני שיכולתי להגיד "אור ואהבה" התחלתי לעבוד כמעסה במכון כושר יוקרתי ותוך מספר חודשים היו לי יותר מטופלים משחלמתי. אני ומנהל הבנק שלי שמחנו מאוד, עור הידיים שלי הרבה פחות. כפות הידיים שלי התכסו פריחה אדומה, מכוערת ומגרדת. שמנים אתריים לא עזרו, פרחי באך לא עזרו, דמיון מודרך לא עזר. גם הטיפולים הרפואים הרגילים שכללו משחות סטרואידיות וכדורים לא ממש הצליחו. בשלב הזה כבר הייתי מיואשת ושקלתי לוותר על מקצוע שאהבתי ונהניתי ממנו.

יום אחד נתקלתי במודעה בעיתון שהציע שיטה חדשה לטיפול באלרגיות.
מכיוון שהייתי נואשת, הייתי מוכנה לנסות כל דבר – גם שיטה שבמבט ראשון נראתה תמהונית לחלוטין. אחרי כמה שבועות לא היה איש מופתע ממני כהשפריחה שהציקה לי יותר משנה התחילה בהדרגה להיעלם. התהליך לקח זמן. זה היה טיפול בעל עומקים לא שגרתיים וטכניקות  טיפול מהפכניות. כשנפתח קורס ללימוד השיטה הייתי בין ראשוני הנרשמים. כל זה היה לפני 12 שנה… מאז שנת 2000 אני מטפלת אייפק מהמניין ובעלת קליניקה פרטית בזכרון יעקב. גם היום, אחרי כל השנים, מראה של מטופל שמגיע עם פריחה ומסיים טיפול כשהוא נקי ממנה לחלוטין ומחייך משמח אותי וגורם לי את אותה פליאה כמו בהתחלה.

בטיפולים שלי אני משלבת שיטות טיפול שונות אותן למדתי ופיתוחים יחודיים שלי בתחום:

  • טיפול אייפק ממוקד
  • עבודה בעזרת תדרי אור ותמציות אנרגטיות.
  • טיפול מרחוק – בעוברים, תינוקות, ילדים ומבוגרים.
  • קורס CTMM – קורס שמאפשר לכל אחד ללמוד את הבסיס הנדרש לטיפול ראשוני .
  • סדנאות ללימוד פרחי באך למטפלים מתחילים.
  • סדנאות מודעות לנשים
  • תהליכי "מיילדות למטפלים" – ליווי אישי למי שסיים לימודי רפואה משלימה ורוצה להפוך למטפל עצמאי טוב ובטוח בעצמו.


אני מזמינה אתכם ליצור קשר, להתעניין, לשאול – ולהגיע! 

דינה: 054-7600985 | Ipec.dina@gmail.com | דף הפייסבוק שלי

%d בלוגרים אהבו את זה: